Rockmani wszystkich krain zgłoście się!  Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach oraz Urząd Miasta Siedlce mają zaszczyt zaprosić na festiwal odbywający się w dniach 25-26.06.2011.

Impreza ma charakter konkursowy o łącznej wysokości nagród przekraczającej 10.000 zł a dla wyróżniających się instrumentalistów przewidziane są nagrody rzeczowe.

Na zakończenie każdego dnia festiwalu organizator przewidział występ gwiazdy wieczoru (Acid Drinkers, SBB). Do tej pory na festiwalu występowały takie gwiazdy jak: TSA, Zemolem, Źródło z Markiem Piekarczykiem, Harlem i Oddział Zamknięty.

W imieniu Organizatorów zapraszamy wszystkie chętne zespoły do udziału w Festiwalu, a wszystkich zainteresowanych do wspólnej zabawy w rytmie rocka.

Festiwal odbywać się będzie na amfiteatrze przy ulicy Wiszniewskiego 1 w Siedlcach.

Wymagania obowiązkowe:
a) nagrania wyłącznie na płytach CD-Audio (min. 3 utwory),
b) teksty wykonywanych utworów,
c) potrzeby techniczne (rider),
d) dane zespołu, w tym nazwa zespołu, imiona i nazwiska członków zespołu, adres i tel. kontaktowy, e-mail.

Termin nadsyłania nagrań do 10-go czerwca  2011 r. na adres:
Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach
ul. Bpa I. Świrskiego 31
08-110 Siedlce
Z dopiskiem: III Siedlecki Rock Open Air Festival

Z OSTATNIEJ CHWILI: Organizatorzy planują przedłużyć termin zgłoszeń do 15 czerwca; możliwe jest przesłanie zgłoszenia drogą e-mailową na adres [email protected].

Informacja o zakwalifikowaniu zespołów podana będzie na stronie internetowej  www.ckis.siedlce.pl, zespoły biorące udział w konkursie zostaną powiadomione telefonicznie.