Znajdziesz tam nowy sprzęt marki RockBoard, nowy katalog online – RockBoard 2017 i nową witrynę sprzętu RockBoard. Strona jest prosta i intucyjna, zawiera szczegółowe opisy, specyfikacje, wymiary, zdjęcia, ceny, katalog, link do sklepu i dużo więcej. Zajrzyj do katalogu na stronie:

www.rockboard.de

Nasza marka RockBoard jest dobrze znana i popularna ze względu na „dobre i tanie” pedalboardy, zestawy pedalboardów, moduły elektroniki do pedalboardów, torby, pokrowce, zasilacze do efektów gitarowych, kable, krótkie złączki do efektów, akcesoria i dużo więcej. Tak jak ogłoszono na NAMM Show 2017, nowa seria pedalboardów Rockboard pojawi się na przełomie maja i czerwca, co z łatwością zauważysz na naszej nowej stronie i w katalogu online. Modele RockBoard DUO, TRES, QUAD i CINQUE będą dostępne w rozmaitych wariantach oraz opcjonalnie z futerałem lub pokrowcem w zestawie. W tej serii pojawią się także akcesoria, takie jak moduły czy podstawki na zasilacze.

Nowe funkcje na stronie (dostępne od połowy marca):

Od połowy marca na witrynie sprzętu RockBoard pojawią się poniższe funkcje:

  • Sekcja wideo z różnego rodzaju filmami
  • Szczegółowe wideoprezentacje produktów
  • Synchronizacja z serwisem YouTube poprzez JW Player – (dany film będzie można odtworzyć zarówno na stronie  warwick.de  jak i w serwisie YouTube)